pompy zatapialne Evak EUS

Pompy zatapialne Evak EUS.

Nowoczesne pompy zatapialne Evak EUS, to podstawowa pompa stosowana przede wszystkim w branży budowlanej, ale także w sektorze komunalnym, jak również w wielu innych. Sprawdzają się idealnie w bardzo trudnych warunkach a jednocześnie gwarantują wysoki poziom wygody użytkowania. Są to profesjonalne pompy zapewniające dogodne warunki pracy przy odwadnianiu wykopów budowlanych. Generalnie, możemy powiedzieć, iż pompy zatapialne Evak EUS, to bardzo dobre urządzenia, sprawdzające się w wielu różnych zastosowaniach w różnych przypadkach.

Czym charakteryzują się pompy zatapialne Evak EUS?

Przede wszystkim, musimy tutaj powiedzieć, iż pompy zatapialne Evak EUS, to urządzenia charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Wśród najważniejszych cech, jakimi się mogą tego typu pompy poszczycić, należy tutaj wyszczególnić:

  • Niska waga – pompy te charakteryzują się wagą w zakresie 13-20,5 kg, w zależności od modelu. Dzięki temu, są to pompy zatapialne, które bardzo łatwo można transportować ręcznie, pomiędzy poszczególnymi miejscami zastosowania na placu budowy.
  • Wirnik – mamy tutaj do czynienia ze specjalnie zaprojektowanym wirnikiem, wykonanym ze stali powlekanej termoplastycznym elastomerem o nazwie Hytrel. Jest to materiał o wysokiej twardości i odporności na ścieranie, dzięki czemu, pompy zatapialne Ebvak EUS, sprawdzają się dobrze przy pompowaniu wody zanieczyszczonej materiałami ściernymi, takimi jak piasek, czy też muł organiczny.
  • Zabezpieczenia termiczne – pompy te są także wyposażone w zabezpieczenia termiczne, dzięki czemu, w razie konieczności pompa jest natychmiast wyłączana. Takie zabezpieczenia zapewniają znaczne wydłużenie żywotności pompy, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Gdzie stosujemy pompy zatapialne Evak EUS?

Są to pompy o stosunkowo szerokim spektrum zastosowania. Sprawdzają się w bardzo wielu przypadkach, głównie ze względu na dobre, wręcz doskonałe parametry techniczne. Wykorzystywane będą w następujących przypadkach.

  • Odwodnienia budowlane – pompy te, idealnie sprawdzają się przy odwadnianiu wykopów budowlanych.
  • Zastosowania przemysłowe – awaryjne tłoczenie różnorodnych cieczy przemysłowych.
  • Pompowanie – stosowane do tłoczenia osadów, wody zanieczyszczonej materiałami ściernymi, ścieków.
  • Odwadnianie – usuwanie wody z piwnic, zalanych posesji, parkingów, zbiorników, itp.

Bez wątpienia są to więc pompy zatapialne o bardzo szerokim zakresie zastosowania, przy czym należy podkreślić, iż w każdym przypadku sprawdzają się wręcz wyśmienicie.

Podsumowanie.

Należy tutaj więc podkreślić, iż nowoczesne pompy odwadniające Evak EUS to bardzo dobra seria urządzeń pompowych, które możemy wykorzystywać w wielu przypadkach. W każdym zastosowaniu sprawdzają się bardzo dobrze i oferują bardzo dobre parametry techniczne. Poza tym, pompy zatapialne Evak EUS, to pompy łatwe w transporcie, obsłudze i bieżącej konserwacji, co także należy zaliczyć na ich korzyść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lokalne pozycjonowanie firmowej strony Previous post Lokalne pozycjonowanie firmowej strony
wymagania uprawy Różaneczników Next post Wymagania uprawy Różaneczników i Azalii.